Bugun...AK Parti Arsuz 1nci Olağan Kongresi Yapıldı ...
Tarih: 08-12-2014 10:11:39 Güncelleme: 09-12-2014 10:19:39 + -


AK Parti Arsuz 1'nci Olağan Kongresi Yapıldı ...


AK Parti Arsuz 1nci Olağan Kongresi Yapıldı ...

Ak Parti Arsuz 1'nci Olağan Kongresine Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İskenderun Belediye başkanı Seyfi Dİngil, Kırkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ile çok sayıda mahalle muhtarı Katıldı.

 

Kongresde konuşma yapan Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, siyasette yer alan her kişi veya partinin amacı taş üstüne taş koymaktır.Bu nedenle Başta Değerli Arsuz Belediye başkanını ve çalışma arkadaşlarına önümüzde 4 yıl boyunca kolaylıklar diliyorum.

 

Arsuz çoğrafi olarak büyük bir bölge bu nedenle Arsuz belediyesinin ucra noktalara hizmet götürmesinde belediye imkanları dışında çevre ilçelerimiz yardımcı olması amacıyla bir merkez yürütme kurulu mevcuttur.

 

13 yıllık Ak parti iktidarında ülkeye bir çok hizmet ve eser yaratıklarını ifa eden sn. Ergin, insanların ihtiyaç duyduğu tüm alt ve üst yapı çalışmalrının aralıksız devam ettiğini ifade etti.

 

AK Parti Arsuz ilçe kongresinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,kogreninin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek,”Son Büyükşehir yasası ile Arsuz ilçe oldu.Arsuz turizm açısından önemli ,yüzölçümü olarakda Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasına girmiştir.Arsuz Belediyesi yeni kuruldu.Bizler her zaman sizlerin yanındayız.Gerek araç gerekse hizmet açısından elimizden geldiğince Arsuz Belediyesinin ve halkının yanındayız.”dedi.

Tek liste ile girilen şeçimde Nadim Tan tekrar Ak Parti İlçe başkanı seçildi .HABER VİDEOSUFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

YUKARI