Bugun...Arsuz’da Son Söz Söylenmedi Daha.
Tarih: 09-01-2015 10:44:03 Güncelleme: 09-01-2015 11:45:03 + -


Arsuz Gazetesi Bir Arsuz Ajans Hizmetidir.


Arsuz’da Son Söz Söylenmedi Daha.

Değerli Arsuz ve İskenderun Halkı, Arsuz Gazetesi kurulduğu ilk gün 20 Kasım 2012’den beri Bölgenin yükselen sesi olmaya çalışan halkın her zaman yanında olmuştur.

Bir yıl önce yetkili mercilerde başattığımız haklı süreçte ilk adımımız haklılığımız ile Türk Patent Enstitüsünce 2014/08554 tescil numara ile tescil ettirilmiştir.

                Arsuz Gazetesi olarak isim hakkımızı tescil ettirmenin haklı gururunu yaşarken  ilgili sürecin takipçisi olacağımıza ve süreç hakkında gerektiği zaman dilimlerinde siz değerli okuyucularımıza tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Bu Geçiş sürecinde Arsuz ve İskenderun Halkı, Basın emekçileri ile  kamu kuruluşlarından beklentimiz ilgili hukuki süreçte tarafsızlıklarını koruyup önceden sessiz kaldıkları konularda suskunluklarını korumalarıdır.

İlgili Konu hakkında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ile Arsuz Gazeteciler Cemiyeti  bilgilendirilmiş olup hukuki süreç devam etmektedir.

Biz Arsuz Medya çalışanları ve Sedat SAHİLLİ, BASIN AHLAK KURALLARINA UYMAYA SÖZ VERMEKLE KALMAYIP HER ZAMAN UYACAĞINI BİR KEZ DAHA SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZA VE SÖZDE AHLAK BEKÇİLERİNE BİR KEZ DAHA DEKTERE ETMEYİ BORÇ BİLMİŞTİR.

SAYGILARIMIZLA ORJİNAL ARSUZ GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ

SEDAT SAHİLLİ

 

www.arsuzgazetesi.com

www.arsuzhaber.com


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Medya Haberleri

YUKARI