Bugun...CHP Arsuz’da Mustafa Gökpınar Dönemi…
Tarih: 22-11-2014 12:35:27 Güncelleme: 24-11-2014 12:47:27 + -


Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Mustafa Gökpınar atandı.


CHP Arsuz’da Mustafa Gökpınar Dönemi…

Uzun yıllardır CHP’de aktif siyaset yapan 28 yaşındaki Mustafa Gökpınar, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde çalışmalara sunduğu katkı ile büyük takdir toplamış, partinin gençlik tabanının oluşması için çalışmıştı.

Türkiye’nin ilçe bazında en büyük ikinci coğrafyası olan Arsuz’da CHP’nin oy potansiyelini arttırmak, partinin gücüne güç katacak gençleri örgütlemek görevini yürütecek olan Mustafa Gökpınar, Harita ve Kadastro Teknikeri olarak serbest piyasada çalışıyor ve aynı zamanda da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Geçtiğimiz yıl CHP Arsuz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ceylan Gökpınar’la hayatını birleştiren Mustafa Gökpınar, iş hayatı ve özel hayatı ile siyaset arenasında da yapıcı, birleştirici ve toparlayıcı kişiliğiyle çok sevilen bir isim.

Mustafa Gökpınar başkanlığında oluşan CHP Arsuz İlçe Yönetiminde şu isimler yer alıyor; Sercan Yürek, Şahut Aydın Kök, Ali Deveci, Emrah Keskin, Taner Kırılmış, Ahmet Mert Kirmit, Cüneyt Tümkaya, Emre Çağlar, Mutlu Küçükyıldız, Orhan Kılıç, Serkan Karaciğer, Süleyman Kara, Taner Palta ve Yusuf Uyar.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

YUKARI