Bugun...Gökpınar; Gençler CHP’nin Neferleri
Tarih: 04-12-2014 15:24:44 + -


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Gökpınar ve yönetimi CHP Arsuz İlçe Başkanı Av. Faik Çekin’i ziyaret ettiler.


Gökpınar; Gençler CHP’nin Neferleri

Arsuz'da Kısa bir süre önce CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Gökpınar, parti içi ziyaretlere başladı.

    İlk olarak CHP Arsuz İlçe Başkanlığı yapan Av. Faik Çekin’i İskenderun’da bulunan ofisinde ziyaret eden Gökpınar’a gençlik kolları yönetim kuruluda eşlik etti. Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çekin, gençlere önemli görevler düştüğüne dikkat çekti. Cumhuriyet Halk Partisi’nin her zaman için gençleri ve kadınları desteklediğini ifade eden Çekin; “bizler çıkmış olduğunuz bu yolda her zaman için yanınızda olacağız. İnanıyorum ki sizler de bu partinin birer neferleri olarak çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Gençlik kolları yeni yönetiminin birçok başarılı çalışmaya imza atacağından şüphem yok” dedi.

Çekin’in fikirleri ve görüşleri ile kendilerine yol gösterdiğini ifade eden Gökpınar ise; “gençlik kolları yeni yönetimi olarak ilk ziyaretimizi İlçe başkanımız Sayın Çekin’e gerçekleştirdik. Bundan sonra ki süreçte belediye başkanlarımızı ve meclis üyelerimizi ziyaret edeceğiz. Hedefimiz büyük çünkü bizler Cumhuriyet Halk Partisinin neferleriyiz” şeklinde konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

YUKARI