Bugun...Gökpınar ve Satmaz Ailelerinin Mutlu Günü ...
Tarih: 10-02-2015 18:11:40 Güncelleme: 11-02-2015 08:21:40 + -


Mali Müşavir Adayı Mazhar Gökpınar, Satmaz ailesinin güzel kızı Çocuk Gelişim Uzmanı Cansu Satmaz’la hayatını birleştirdi.


Gökpınar ve Satmaz Ailelerinin Mutlu Günü ...

Gökpınar ailesinin sevilen isimleri Nail-Müzeyyen Gökpınar çiftinin son gelini, Bedir-Feryal Satmaz çiftinin ilk damadı olmak özelliği taşıyan mutluluk tablosu Arsuz Gümüş Otel’de gerçekleşti.

Gökpınar ve Satmaz ailelerinin mutluluğuna bölge siyasetinin tanınmış isimleri ile işdünyasından bir çok isim de ortak oldu.

Nail-Müzeyyen Gökpınar ile Bedir-Feryal Satmaz çifti davetlileri salonun girişinde karşıladılar ve gece boyunca da örnek bir misafirperverlik sergilediler.

Cansu (Satmaz)-Mazhar Gökpınar çiftinin davullar eşliğinde salona girişleri görkemli oldu.

Mutlu çiftin nikah töreninde heyecan doruğa çıktı. Üçgüllük eski Belediye Başkanı İşadamı Sabahattin Satmaz ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yusuf Reyhani’nin nikah şahitliliklerini yaptıkları Cansu-Mazhar Gökpınar çiftinin güçlü “Evet” sözlerinin ardından nikah memuru çifti karı-koca ilan etti ve evlenme cüzdanını güzel gelin Cansu (Satmaz) Gökpınar’a verdi.

Nikah merasimi boyunca mutlu çiftin anne babaları Nail-Müzeyyen Gökpınar ile Bedir-Feryal Satmaz  ile aile yakınlarının heyecanı görülmeğe değerdi.

Düğün töreni müziğin ritmine uygun bir şekilde gece boyunca devam etti.

Arsuz Gazetesi ve arsuzhaber.com olarak  Gökpınar ve Satmaz ailelerini kutlar, Cansu ve Mazhar GÖKPINAR’a ömür boyu mutluluklar dileriz. - 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Magazin Haberleri

YUKARI