Bugun...Hatay'da İlk Canlı Yayın Arsuz Web TV
Tarih: 04-04-2015 16:17:57 Güncelleme: 04-04-2015 16:31:57 + -


İnteraktif Video Kanalı Arsuz TV, Canlı Yayına Başladı ...


Hatay'da İlk Canlı Yayın Arsuz Web TV

Bölgemizin Yükselen Sesi Olmaya Devam Arsuz Ajans Ekibi Arsuz'a Bİr Hizmet Daha sunmanın gururunu dün akşam yaşadı. Arsuz Alyans Salonundan Arsuz 1. Bahar Şenlikleri Kapsamında gerçekleşen Etkinliğin Büyük Biri Bölümünü kesintisiz ve Hd kalitesi ile etkinliğe katılamayan değerli Arsuz sevdalılarına canlı olarak izleme imkanı sundu.

Saat 20:00''da başlayan canlı yayın tüm Arsuz Ajans ekibi ve Arsuz Alyans Salonu ekipleri tarafından kordineli olarak takip edilerek www.arsuztv.com ve www.arsuzalyans.com internet siteleri üzerinden anlık olarak izleme imkanı sunan Arsuz Sevdalıları yayın esnasında ve sonrasında telefon la veya mesaj yolu ile tebriklerini ileten vatandaşlar böyle bir hizmetin Hatay'da ilk kez Arsuz'da verilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek ARsuz Ajans ekibine teşekkürlerini ilettiler.

İlklerin kurucusu Sedat Sahilli Böyle bir hizmetin uzun zamandır gerçekleştirmek için uğraştığını böyle bir hizmet ile özellikle yurt dışında çalışıp ikametgah eden Arsuz sevdalıları için girişimde bulunduğunu dile getirerek Artık bir çok zaman diliminde sadece banttan video kaydı ile değil hemde bazı gün ve olayları Canlı Olarak Yayınlamanın Gururunu hep beraber yaşanacağını dile getirdi.

Arsuz Ajans .... www.arsuzhaber.com

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Medya Haberleri

YUKARI