Bugun...İskenderun Basını İçin KARA Leke ... 10 Ocak 2014
Tarih: 10-01-2015 08:01:54 Güncelleme: 12-01-2015 09:38:54 + -


İskenderun Yerel Basını İçin UTANÇ Günü ...


İskenderun Basını İçin KARA Leke ... 10 Ocak 2014

Bir Yıl Olmuş İskenderun basını tarihine giren bu kara leke. Hemde ustat gazeteci diye tabir edilen bir kişi tarafından bu leke iskenderun basın tarihine yazıldı. AK-lamak ta bize Düştü tabi ... :)

Emeğimizin çıkarcı gruplar tarafında haksızca kullanıldığı için bizi maddi ve manevi olarak zor duruma düşüren kişelere Gün Hesap Sorma Günü Artık ... Öyle Kavga Döğüş Değil ...Hukuken ... :)

Daha önce belirtiğimiz gibi bir yıl önce yetkili mercilerde başattığımız haklı süreçte ilk adımımız haklılığımız ile Türk Patent Enstitüsünce 2014/08554 tescil numarası ile tescillendi.

Şimdi adalete olan inancımız ile  başlattığımız mücadelemiz gerekli prosödürler ile yetkili birden fazla merci ile devam etmekte olup konu hakkında gerekli bilgilendirmeler tüm şeffaflığımızla siz değerli okuyucularımızla paylaşılacaktır.

Bu nedenle Arsuz Gazetesi olarak biz haklılığımız ispat edilip sürecin doğru biçimde sonuçlanacağına olan inancımız ile davamızın peşinde olduğumuzu tüm Kamuoyuna ve SÖZDE AHLAK bekçilerine bir kez dektere etmeyi bir BORÇ biliriz.

Merak Eden Ahlak Bekçileri İçinde Konu hakkında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ile Arsuz Gazeteciler Cemiyeti  bilgilendirilmeler tarafımızca yazılı olarak sürekli yapılacaktır.

Saygılarımızla Arsuz Gazetesi ... Sedat SAHİLLİ ...


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Medya Haberleri

YUKARI