Bugun...Nazım Culha, Vali Lekesizi Ziyaret Etti.
Tarih: 21-04-2014 18:38:12 Güncelleme: 25-04-2014 23:23:12 + -


Arsuz, Samandağ ve Defne ilçe Belediye Başkanları Vali Lekesiz'i ziyaret etti


Nazım Culha, Vali Lekesizi Ziyaret Etti.

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay‘ın Arsuz, Samandağ ve Defne ilçeleri belediye başkanlarını bugün öğleden sonra Valilik makamında kabul etti.

Lekesiz Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman’ı makamında kabul ederek Belediye Başkanı seçilmelerinden dolayı kutladı.

Lekesiz seçim dönemlerinin Türkiye’nin sahip olduğu demokratik olgunlukla paralel olarak hizmet yarışı olduğunu söyledi.Hatay’ın artık büyükşehir olduğunu ifade eden Lekesiz, bunun Hatay için büyük bir önem taşımakta olduğunu söyledi.

Büyükşehirin yeni kurulduğu için  bazı aksaklıklar olabileceğini vurgulayan Lekesiz, kısa sürede vatandaşların beklediği hizmetlerin  gerçekleşeceğini bununda en kısa sürede gerçekleşmesini beklediklerini söyledi

İşbirliğinin esas olduğunu ifade eden Lekesiz, “Kurumların hepsi de halka hizmet etmek için bir araçtır. Halka hizmet eden kurumların hepsinin kendi içlerinde birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde çalışması esastır. Zorluklar, güçlükler olur, bunların hepsi de aşılmak içindir. Seçilen belediye başkanlarını tebrik ediyorum” diye konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Hatay Haberleri

YUKARI