Bugun...Şehir Kulübü İskenderun'u Canlandıracak.
Tarih: 21-06-2014 17:57:58 Güncelleme: 22-06-2014 13:46:58 + -


İş dünyasının tanınmış isimleri bölgedeki en büyük eksikliğin farkında olarak bir kulüp kurdu.


Şehir Kulübü İskenderun'u Canlandıracak.

Kulübün adını da İskenderun Şehir Kulübü adını vererek önemli bir adım attı.. Sosyal ve kültürel faaliyetlerin yetersiz olduğu bölgeye büyük bir canlılık ve hareket kazandıracak olan kulüp ilk günden büyük destek gördü…

İskenderun Şehir Kulübü’yle Büyük Adım..

İskenderun’da sosyal ve kültürel etkinliklerin yetersizliği ve daha bir çok konuda yetersiz olan tabloyu değiştirmek amacıyla bölgenin saygın isimlerinin kurduğu İskenderun Şehir Kulübü, üyeleriyle tanışma kokteylinde bir araya geldi.

Bölgede büyük bir heyecan yaratan Şehir Kulübü, önümüzdeki dönemlerde yapacağı sosyal ve kültürel etkinliklerle gündemde olacak.

 

Kurucu başkanlığını genç işadamı Semir Yıldız’ın yaptığı İskenderun Şehir Kulübü üyeleri, muhteşem bir tanışma kokteylinde buluştu. İskenderun Şehir Kulübü’nün yönetim kurulu ve kurucu üyeleri Semir Yıldız, Mustafa Erten, Hikmet Çankaya, Nurettin Yılmaz, Simla Köybaşı, Nadir Kıran ve Rana Teymur Huri gibi iş dünyasında trendi yükselen isimlerinden oluşuyor.

İskenderun Şehir Kulübü’nün Komite Başkanlığını Pınar Debooğlu yapıyor. Komitenin diğer üyeleri ise Sema Yıldız Rende, Sevinç Yıldız, Selda Göçmen, Ebru Üzel, Müfide Özal, Burçin Akkoyunlu, Meysun Dönmez, Çiğdem Demirel, Tuğba Davut, Selen Atay, Burçin Güler ve Yasemin Özay’dan oluşuyor.

 

Şehir Kulübü’nün lokalinde verilen tanışma kokteylinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İskenderun Şehir Kulübü Kurucu Başkanı Semir Yıldız, “Öncelikle bu kadar güzel bir topluluğun karşısında olmak, var olan heyecanımı bir kat daha artırdı ve aslında ne kadar doğru bir işe koyulduğumuzun hissini yaşattı.

Verdiğiniz enerjiden dolayı teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Ben ve altı arkadaşımla büyük emekler vererek çıktığımız bu yolda, yol arkadaşlarımızı seçerken hep bu güzel kıyı şehrine değer katacak isimleri etrafımızda nasıl görebiliriz düşüncesi hakimdi. İlk olarak bizimle beraber yürümeyi kabul eden üyelerimizle, yani sizlerle var olan bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizin pekişmesini sağlamaya yönelik, keyifli vakit geçirebileceğimiz bir lokal oluşturarak bu işe başladık. Tabii ki uzun vadede lokalimizin hedeflerimiz doğrultusunda bize yetmeyeceğini biliyoruz. Bu doğrultuda sizlerin vereceği destek ile güzel İskenderunumuza hedeflerimizden biri olan atlı spor kulübünü kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız. Hepimizin de bildiği gibi muazzam güzelliğe sahip bu güzel şehir, sosyal ve kültürel anlamda maalesef eksikliklerle dolu.

İskenderun’a ne katabiliriz sorusundan aldığımız cevapla, bu güzel şehrimizde yapılacak tüm sosyal ve kültürel faaliyetleri tek çatı altında toplayarak, kendi yarattığı kaynaklarla, sosyal sorumluluk projelerine imza atmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır” şeklinde görüş ortaya koydu. Kurucu başkan Yıldız, konuşmasını Şehir Kulübü’nün komite üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve kurucu üyeleri tanıttıktan sonra sonlandırdı.Yönetim kurulu ve komite üyeleri de tek tek kendilerini tanıttılar. Seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı kokteyle, renkli diyaloglar damgasını vurdu.

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İskenderun Haberleri

YUKARI