Bugun...Usta Kaleme Son Görev ...
Tarih: 03-06-2015 17:15:51 + -


Hür Haber Gazetesi imtiyaz sahibi ve Hatay Kanserle Savaş Derneği Başkanı Adnan Tink dün son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurladı


Usta Kaleme Son Görev ...

Hür Haber Gazetesi imtiyaz sahibi ve Hatay Kanserle Savaş Derneği Başkanı Adnan Tink dün son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurladı

Uzun bir süredir Akciğer kanseri tedavisi gören Hür Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan Tink, önceki gün vefat ederek sevenlerini üzmüştü.

Tink'in cenazesi, Kaptan Paşa Camisi'nde, İlçe Müftüsü Mehmet Taştan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Çankaya Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenaze törenine, Tink'in yakınları ve meslektaşları, Kaymakam Hasan Özyiğit, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

KANSERE SAVAŞ AÇMIŞTI

Akciğer kanseri tedavisi gören Hür Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan Tink, rahatsızlığının sıkıntıları, karşılaştıkları sorunlarla mücadele ve aynı mücadeleyi verenlere savaşma desteği vermek için aralarında doktorlar ve hastaların da bulunduğu dernek kuruluşunda yer aldı. Adnan Tink, Bölgede aynı rahatsızlıkta bulunanlara yardımcı olmak amacıyla kurdukları Hatay Kanserle Savaş Derneği’nin başkanlığını da yapıyordu.  


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Medya Haberleri

YUKARI